Targi Zero Waste w Hali Gwardii były pierwotne planowane na koniec marca br. Wybuch pandemii Covid-19 pokrzyżował plany wszystkich organizatorów wydarzeń na ten rok. Dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni naszym partnerom i wystawcom za ich cierpliwość i niezmienne zaangażowanie. Wierzyliśmy, że razem w końcu nam się uda. I tak się stało. Kolejna edycja tej wielokrotnej wyróżnianej imprezy stała się faktem.

W dniach 25-27/09/2020 r. odbyła się już szósta edycja Targów Zero Waste - sposób na oszczędny i ekologiczny styl życia. Spragnieni wrażeń i Waszego towarzystwa, po tak długiej przerwie pierwszy raz zorganizowaliśmy dla Was edycję trzydniową! Dziękujemy za te 3 dni twórczych warsztatów, ciekawych paneli i kącików dyskusyjnych! Za 29 godzin, które spędziliście z wystawcami i ich produktami/usługami, dzięki którym Wasza codzienność będzie bardziej bezodpadowa!

Nie należy o tym zapominać, to była pierwsza edycja pod specjalnym rygorem sanitarnym. Sprostanie wymogom związanym z Covid-19 stanowiło niewątpliwe wyzwanie, ale dzięki życzliwości i wsparciu operatora Hali Gwardii, świetnej współpracy z wystawcami i odwiedzającymi, możemy powiedzieć, że wszystkie zasady sanitarne zostały spełnione z naddatkiem i z uśmiechem na twarzy (widocznym pod maseczką) :-) Za to bardzo Wam dziękujemy! 

Niezmiennie Targi Zero Waste Warszawa 2020 zostały objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Warszawy. 

Bardzo dziękujemy za Waszą obecność na Targach Zero Waste 2020, do zobaczenia na bezodpadowej drodze! 

Jeśli wdrażacie idee zero waste i chcielibyście się nimi podzielić podczas targów, zapraszamy już dziś do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach wydarzenia.

 

PARTNERZY

WYSTAWCY